понеділок, 8 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > Графіки відключень на Львівщині: в "Укренерго" зробили заяву щодо 11 травня

Графіки відключень на Львівщині: в "Укренерго" зробили заяву щодо 11 травня

Українська енергосистема працює стабільно, що дозволяє уникнути впровадження графіків відключень у найближчу добу.

Графіки відключень на Львівщині: в "Укренерго" зробили заяву щодо 11 травня

Про це повідомляє НЕК "Укренерго". Мешканці Львівщини та інших регіонів України будуть зі світлом протягом усього понеділка.

Ситуація в енергосистемі на понеділок

За офіційними даними енергетиків, у понеділок, 11 травня, застосування заходів обмеження споживання не планується. Це означає, що як для побутових споживачів, так і для промисловості Львівської області світло буде доступне без графіків. Однак фахівці наголошують на необхідності раціонального використання ресурсу для підтримки балансу в мережі.

Рекомендації щодо використання електроприладів

Попри відсутність відключень, українців закликають дотримуватися певних правил енергоощадності. Усі енергоємні процеси, такі як прання, прасування або використання посудомийних машин, доцільно перенести на денний час — з 10:00 до 16:00.

Водночас енергетики просять обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години максимального навантаження — з 18:00 до 22:00. Це допоможе уникнути перевантаження системи та забезпечити її стабільну роботу в майбутньому.

Нагадаємо, масштабні вимкнення електроенергії зафіксували у Львівській області через погіршення погодних умов протягом 26 квітня.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"