Про це повідомляє НЕК "Укренерго". Мешканці Львівщини та інших регіонів України будуть зі світлом протягом усього понеділка.
Ситуація в енергосистемі на понеділок
За офіційними даними енергетиків, у понеділок, 11 травня, застосування заходів обмеження споживання не планується. Це означає, що як для побутових споживачів, так і для промисловості Львівської області світло буде доступне без графіків. Однак фахівці наголошують на необхідності раціонального використання ресурсу для підтримки балансу в мережі.
Рекомендації щодо використання електроприладів
Попри відсутність відключень, українців закликають дотримуватися певних правил енергоощадності. Усі енергоємні процеси, такі як прання, прасування або використання посудомийних машин, доцільно перенести на денний час — з 10:00 до 16:00.
Водночас енергетики просять обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години максимального навантаження — з 18:00 до 22:00. Це допоможе уникнути перевантаження системи та забезпечити її стабільну роботу в майбутньому.
Нагадаємо, масштабні вимкнення електроенергії зафіксували у Львівській області через погіршення погодних умов протягом 26 квітня.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"